Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Az Zamanda Yatak Odanızda Düzenleyebileceğiniz 20 Şey

Az Zamanda Yatak Odanızda Düzenleyebileceğiniz 20 Şey

Az Zamanda Yatak Odanızda Düzenleyebileceğiniz 20 Şey

Birkaç faydalı ipucu ile yatak odanızdaki dağınıklık sorununu kökten çözebilirsiniz! Yaşam alanınızı derli toplu tutmak, günlük hayatın yoğunluğu içinde pek de mümkün olmayabilir. Sadece uyumak, uyanmak ya da yemek yemek gibi günlük rutinleri gerçekleştirmek için kullandığınız eşyalar bile evi çok kısa bir süre içinde dağınık ve karmaşık bir mekana çevirme gücüne sahip.

Bilhassa yatak odası gibi konukların elini kolunu sallayarak giremeyeceği özel mekanlar çoğu zaman evdeki genel dağınıklığın kolaylıkla taşınıp kamufle edildiği bölümler olmaktan kurtulamıyor. Oysa ki hayalinizdeki yatak odası düzeni çok uzakta değil.

Yatak odanız ardiye olmasın

Davetsiz ve aniden gelen misafirlere karşı mahcup olmamak adına evin genel kullanım alanlarını kısıtlı bir zaman dilimi içinde toparlamak için ne yaparsınız? Bu problemin en bilindik çözüm yolu ne yazık ki etrafta ne var ne yoksa kaldırıp yatak odasına atmak ve kapıyı sıkıca kapatmaktan geçer.

Yatak odalarının bir nevi kaderidir ardiye gibi kullanılmak. Ani gelişen bu türden baskınların üzerine bir de yatak odasının kendi bünyesinde barındırdığı ve mekanı yeterince dağınık gösteren su bardağı, ilaç kutusu, kitap ve dergi gibi eşyaları da ekleyelim. Alın size kaos; dev ve içinden çıkılmaz bir karmaşa!

Nerelere bakmalısınız?

Endişelenmeyin; yatak odası ne kadar dağınık olursa olsun onu düzenlemek için doğru zamanda doğru noktaya bakmayı bilmeniz yeterli. Doğru noktalar komodinlerin üzeri ve komodin çekmeceleri, şifoniyer üstü, konsol ve gardırop, yastık ve nevresim çarşaf gibi kıyafet dışı malzemelerin bulunduğu gömme dolaplar, askı ve raflar, makyaj masası, yatak altı, varsa kanepe ya da divanların üstü ve içi, sandalye üstü ve altı olarak sıralanabilir.

20 dakikada düzenlenebilir 20 parça eşya

Tüm o dağınıklığın ortasında kalmışken yatak odası düzeni size ne kadar uzak ve imkansız gelirse gelsin bu mekanı normal bir görüntüye kavuşturmak için ihtiyacınız olan süre 20 dakika… Kronometrelerinizi ayarlayın ve yatak odasına adım attığınızda duvar saatinin kafanıza düşmemesi için toplayabildiğiniz kadar fazla eşyayı kaldırıp yerine koyun. İşte size 20 dakikada yatak odasından çıkarabileceğiniz 20 eşya listesi!

Kitap

Dergi

Su bardağı

Sürahi

Telefon, tablet ve diğer elektronik eşyalar

Lüzumsuz biblo ve aksesuarlar

Kirli ya da eski nevresim ve örtüler

Kıyafetlerin kopmuş etiketleri

Kağıt, peçete gibi çöpler

Çengelli iğne

Tel toka

Üst üste binmiş elbise yığınları

Ayakkabı

Terlik

Çanta

Çorap

Kolye, yüzük gibi takılar

Parfüm şişesi

Fön makinesi

Evin başka bölümlerine ait diğer tüm eşyalar

Süre dolduğunda mola verin. Geniş bir açıdan odanıza tekrar bakın. Eşyalar ait oldukları yerlere dağıldı ve artık daha düzenli bir yatak odasına sahipsiniz. Güle güle dağıtın!

Az Zamanda Yatak Odanızda Düzenleyebileceğiniz 20 Şey

Top