Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Anı Köşesi İle Hatıralarınız Evinizde!

Anı Köşesi İle Hatıralarınız Evinizde!

Fotoğraflardan oluşan bir anı köşesi, çoğu kişinin evinde görmekten hoşlandığı bir bölümdür. Hayatınızın farklı dönemlerine ait fotoğraflara bakarak yaşadığınız eğlenceli zamanları yeniden hatırlamak, belki biraz özlem duyup duygusallaşmak kulağa hiç de fena gelmez. Duvar dekorasyon önerileri arasında yer alan anı köşesine, evin salonunda, yatak odasında, hatta mutfağında ya da holde rastlamak beklenen bir durum. Peki ya banyonuzun bir duvarını fotoğraflardan meydana gelen bir kolajla dekore etme fikrine nasıl bakarsınız? Banyoda anı köşesi fikri ve daha fazlası için önerilerimize kulak verebilirsiniz.

Basit ve özgün duvar dekorasyon önerileri

Özellikle koca bir yılın sonuna yaklaştığınızda ve yeni bir yıla başlarken, tüm seneyi gözden geçirmenizi sağlayacak olan anıları fotoğraf kareleri üzerinden yeniden hatırlamak eğlenceli bir aktivite. Bu şekilde sizi bekleyen yeni zamanlarda benzer anılar yaratma motivasyonunuz yükselir, kendinizi daha enerji dolu ve tazelenmiş hissedersiniz. Şimdi bu hissi banyonuza taşıyabilirsiniz.

Bunun için boş olan ya da ne zamandır yenilemeyi düşündüğünüz bir banyo duvarı işinizi görür. Duvar boyutlarına uygun olacak şekilde, dilediğiniz sayıda fotoğraf seçin ve bunları istediğiniz ebatlarda bastırın. Size en yakın kırtasiyeden aynı sayıda raptiye satın alın. Ve dilerseniz fotoğraflarınızı simetrik bir biçimde ya da karmaşık bir tasarımla duvara raptiyeleyin. Hepsi bu kadar!

Aynı işlem için raptiye yerine fotoğraf asma iplerini ya da manyetik fotoğraf asma halatı olarak bilinen renkli ve eğlenceli aparatları da deneyebilirsiniz. Banyo mobilyalarının rengini de göz önünde bulundurarak, raptiyeye nazaran size, daha dinamik ve renkli bir dekorasyon sağlayacak olan bu yöntemlerden herhangi birini kullanmanız mümkün.

Mesaj içerikli duvarlar

Anı köşesi dışında banyonuzun ya da evin herhangi başka bir odasındaki müsait bir duvarı fotoğraflar yerine mesaj içerikli küçük notlarla da dekore edebilirsiniz. Bunun için üzerine renkli kalemlerle istediğinizi yazıp çizebileceğiniz minik renkli kağıtları kullanabilir, bunları asmak için yine yukarıdaki yöntemlerden birini deneyebilirsiniz. Bu yolla eşinize ileteceğiniz bir mesaj ya da aşk notu son derece etkili olacaktır.

Söz konusu notları sık sık güncellemek, ev dekorasyonunu sıkıcılıktan kurtarmanın yanında aile bireyleriyle aranızdaki ilişkiyi dinamik ve keyifli tutmak için iyi bir yol!

Alternatif anı köşesi yaratma metotları

Anı ya da mesaj köşesi dışında da evinizin duvarlarını birbirinden yaratıcı yöntemlerle dekore edebilirsiniz. Renkli dekoratif bantlar söz konusu alanda son dönemde öne çıkan, özgün bir yöntem. Dilediğiniz renk ve ebatlarda satın alabileceğiniz ve kullanımı çok kolay olan bantlarla evinizin duvarlarını dilediğiniz gibi süsleyebilir, yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz. Duvarlarınızı tuval yapıp renkli bant kullanarak ortaya çıkaracağınız eserlerin içeriği tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Her ihtimalde ortaya harika sonuçlar çıkacağı kesin.

Top