Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yeni Eve Taşınırken İhtiyaç Duyacağınız 10 Şey!

Yeni Eve Taşınırken İhtiyaç Duyacağınız 10 Şey!

Yeni bir eve taşınıyorsunuz, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündünüz ancak eşyalarla ilgili pek kafa yormadınız. Öyle ya bir önceki evinizden eşyalarınız zaten var. Üzgünüz bunu tekrar düşünmelisiniz çünkü yeni evde yeni ihtiyaçlar çıkacak. En çok ihtiyaç duyacağınız 10 eşya ise şöyle olacak.

1. Alet çantası

Her ne kadar tuttuğunuz ya da aldığınız ev size kusursuz geliyor olsa da taşınma esnasında ve sonrasında sizi temin ediyoruz pek çok kez alet çantasına ihtiyaç duyacaksınız.

2. Portatif merdiven

Alet çantası kadar olmasa da bir portatif merdiven yeni taşınanların gizli silahıdır. Evde dolapların üstü olsun, perdeler olsun, duvarlar olsun mutlaka ulaşmanız gereken yüksek bir yer olacaktır.

3. Kettle ya da demlik 

Eviniz düzenini bulana kadar yemeği dışarıdan sipariş etseniz, oturacak yere sahip olsanız bile kahve ve çay ihtiyacınız tavan yaptığında en büyük eksikliğin bu olduğunu anlayabilir ve geç kalmış olabilirsiniz.

4. Yatak ya da yatak odası takımı

Bunu düşündüğünüze eminiz ama biz gene de hatırlatmakta fayda görüyoruz. Taşınma yorucu bir iştir ve arada minik dinlenmelere ihtiyacınız olabilir. İlk defa eve çıkıyorsanız yatağınızı diğer eşyalardan önce gelmesini, yeni eve çıkıyorsanız da yatağınızın odaya uygunluğunu kontrol etmeyi isteyebilirsiniz.

5. Buzdolabı

Günümüz hayatının en önemli beyaz eşyasıdır buzdolabı. Bir iki günlüğüne bile onsuz kalmış bir ev tıpkı yiyecekleriniz gibi sizin de keyfinizi kokuşturacaktır.

6. Çamaşır makinesi

Bulaşık makinesi ne kadar bir süre idare edilebilir bir eşyaysa çamaşır makinesi de o kadar idare edilemezdir. Beyaz eşya alanındaki yüzyılın buluşlarından olan bu aleti sakın es geçmeyin sonra çok üzülürsünüz.

7. Perde

Kaynaşmış binalardan oluşan şehir hayatı pek çok açıdan bize cazip gelse de perdeleri de ilk düşünmeniz gerekenler listenize almak ve yeni komşularınızla daha makul bir şekilde tanışmak isteyebilirsiniz.

8. Elektrik süpürgesi

Ne kadar temizlerseniz temizleyin hatta bunun için profesyonel birini görevlendirin yeni evin tozu, pisliği bir süre hiç bitmez. Bu süre içerisinde en çok ihtiyaç duyacağınız şey de elektrik süpürgesi olacaktır. 

9. Çöp poşeti

Büyük bir posta eski evinizden çıkarken attığınız çöplerin yanında emin olun bir büyük posta da yeni evinizde atacaksınız. O yüzden taşındığınız gün yanınızda battal boy çöp poşetlerinden olmasında fayda var.

10. Koltuk ya da oturma grubu

Eksikleriyle gedikleriyle yeni eve taşındınız. İşlerin bittiği o an kendinizi üzerine atacağınız bir koltuk sizin için her şeyden daha öncelikli olacak.

Siz de bir sebepten taşınma zamanınızın geldiğini düşünüyorsanız farklı bütçelere uygun binlerce seçeneğiyle mornot.com ‘da size göre bir ev mutlaka var!

Top