Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yazlık Almak İçin Hangi Şehirler Uygun?

Yazlık Almak İçin Hangi Şehirler Uygun?

Yazlık Almak,,

Şehir yaşantısının artık neredeyse klasikleşmiş hayallerinden biridir güneyde bir yerlere kaçmak, hatta mümkünse dönmemek. İşin hayal kısmı oldukça tatlı iken birçok gerçek insanın önüne yıkılması zor bir duvar örer. Bu duvarı oluşturan en önemli etkenlerden biri de kuşkusuz bütçedir. Ancak sayısız plaja ve kilometrelerce uzanan kıyılara ev sahipliği yapan ülkemizde uygun fiyatlı yazlık seçenekleri sunan pek çok cazip tatil beldesi de bulunmaktadır. İşte makul fiyatlarla yazlık satın alabileceğiniz birbirinden etkileyici yerler!

Uygun Fiyatlı Yazlık Seçenekleri Sunan İl ve İlçeler:

Aydın, Didim: Özellikle 90’larda turistik açıdan yüksek bir popülariteye sahip olan Didim, hala başta İngilizler olmak üzere pek çok yabancı turistle birlikte yerli turistin de ilgisini çeken uygun fiyatlı bir seçenek. Didim, özellikle çevresinde yer alan Kuşadası, Bodrum gibi yerlerle karşılaştırıldığında emlak fiyatları dahil her açıdan daha ekonomik alternatifler sunmaktadır.

Çanakkale, Gökçeada: Yan komşusu Bozcaada, son yıllarda geçirdiği dönüşüm sonucunda pahalı tatil bölgeleri arasına girmiş olsa da Gökçeada hala her bütçeye uygun bir tatil yeri olma özelliğini sürdürmektedir. Kuzey Ege’nin en kendine has noktalarından biri olan bu büyük ada, gerek müstakil ev bakımından gerek daire bakımından farklı alanlara yayılmış birçok gayrimenkul alternatifi bulundurmaktadır.

Balıkesir, Edremit: Balıkesir’in geneli uygun fiyatlı yazlık açısından en çok seçeneği barındıran şehirler arasında yer almaktadır. Edremit ise bu seçenekler arasında körfezdeki konumu, mavi bayraklı plajları ve ekonomik gayrimenkulleri ile dikkat çekmektedir. Edremit‘in merkezinde genellikle apartman dairesi tipinde evler bulunurken Akçay, Altınoluk gibi sahil kısmında daha çok müstakil evler yer almaktadır.

Bartın, Amasra: Tercihini Marmara, Ege ya da Akdeniz’den yana kullanmak istemeyenler için hoş bir alternatif olan Amasra, içinde mükemmel plajlar bulundurmuyor olsa da oldukça huzurlu ve dinlendirici bir atmosferin yanı sıra büyüleyici gün batımları ve makul fiyatlı gayrimenkul alternatifleri de barındırmaktadır.

İzmir, Foça: Eski Foça ve Yeni Foça olarak ikiye ayrılan turistik ilçenin merkezi denilebilecek eski kısmında daha değerli, tarihi ve otantik yapılar ön plandayken yeni kısmında daha modern ve daire şeklinde olan yapılar öne çıkmaktadır. Haliyle Yeni Foça‘da uygun fiyatlara gayrimenkul seçenekleri bulabilmek çok daha yüksek bir olasılıktır.

Tüm bu il ve ilçelere ek olarak gerek deniz, kum, güneş üçlüsü nedeniyle gerek kış turizmi amacıyla tercih edebileceğiniz diğer tüm uygun fiyatlı emlak alternatifleri için emapark.com‘u ziyaret edebilirsiniz.mornot.com adresimizi takip edebilirsiniz.

Top