Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yatak Odası Mobilyalarında Yeni Trendler

Yatak Odası Mobilyalarında Yeni Trendler

Yatak Odası Mobilyalarında Yeni Trendler

En önemli yaşam alanlarından biri olan yatak odası dekorasyonu hakkında karar verirken kişisel tercihlerin yanı sıra yeni trendlere de mutlaka göz atmak gerekiyor. Özellikle son yıllarda dekoratif anlamda yatak odasının fazlasıyla ön plana çıktığı düşünüldüğünde, mobilyaların ve renklerin seçiminde tüm unsurları bir arada değerlendirmek büyük önem taşıyor.

Günümüzdeki dekorasyon trendlerinde ise evlerin diğer odalarında olduğu gibi sadelik, fonksiyonellik ve minimalist unsurların etkileri epeyce hissediliyor. Bu noktada en önemli belirleyici etken ise kuşkusuz yatak odası mobilyaları oluyor. İşte yatak odasını dekore etmek isteyenler için göz önünde bulundurulması gereken yatak odası trendleri…

Alçak yatak başlıkları

Eskisi gibi gösterişli ve devasa boyutlarda olan yatak başlıkları son yıllarda çok daha minimal tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Buna göre yatak ile bütünlüğü bozmayan ve odada göze çarpan en büyük eşya olmadan yoluna devam eden başlıklar çok daha sade ve zarif bir tasarımla ön plana çıkıyor. Eğer siz de yatak odası mobilyaları sade ve estetik görünümleriyle ön plana çıksın istiyorsanız; özellikle siyah, beyaz ve gri renklerdeki alçak yatak başlıklarını tercih edebilirsiniz.

Direkli yataklar

Son yılların en trend yatak odası mobilyaları arasında yer alan direkli yataklar odaya oldukça zevkli bir hava katıyor. Özellikle ahşap görünümde olanlar odaya rustik bir hava katarken, çok fazla eşyanın olmadığı odalarda bu tarz yataklar çarpıcı bir görünüm yaratmayı başarıyor.

Sarkıt lambalar

Genelde salonda veya yemek masalarının üzerinde değerlendirilen sarkıt lambalar yatak odası mobilyaları arasında son zamanlarda oldukça ön plana çıkıyor. Bulunduğu mekâna şık bir modern bir görünüm katan bu lambalar, yatak odasının her noktasında kullanılabiliyor. Siz de odanın ortasında, yatağın başlığında ya da komidinin üzerinde konumlandırılabilen sarkıt lambalar ile sade ve sıradan bir odada bile dekoratif anlamda büyük bir fark yaratmayı başarabilirsiniz

Başucu masaları

Şifonyer olarak adlandırılan ve yatağın kenarında konumlandırılan çekmeceli küçük masalar aracılığıyla yatak odanıza çok daha yaratıcı bir ambiyans kazandırırken, fonksiyonelliği de ön plana çıkarabilirsiniz. Artık yatakların en önemli tamamlayıcıları arasında yer alan şifonyerler sayesinde ise yatak odasına estetik bir görünüm kazandırarak, dekorasyonda farklılık yaratabilirsiniz.

Alçak yatak

Bazalı ve yüksek karyolaların üzerinde konumlandırılan yataklar son yıllarda kazasız ve alçak bir zemin üzerine kuruluyor. Özellikle küçük evi olanlar ve eşya kalabalığı istemeyenler için uygun bir seçenek olan bu tarz yataklara sahip olmak isterseniz, öncelikle baza sorununuzu halletmelisiniz. Bunun içinse büyük gardıroplara ya da ayrı bir giyinme odasına sahip olmanızda fayda var.

Top