Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yatak Odanızı Dekore Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak Odanızı Dekore Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak Odanızı Dekore Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

En Çok Zaman Geçirdiğimiz Yer Yatak Odası Nasıl Dekore Etmeliyiz?

Eşya alırken çoğu zaman bilindik şeylerin dışına çıkmakta zorlanıyoruz. Örneğin yatağımızın başucunda kullanabileceğimiz şeyleri düşündüğümüzde aklımıza sadece komodin geliyor. Peki dekorasyonda bu alışılmış ürünlerin alternatifi var mı? Şimdiye kadar bildiklerinizi unutun, enteresan yatak odası dekorasyon fikirleri ile yepyeni bir görünümle tanışacaksınız. Alışılmışın dışında ürünleri yatak odanızda nasıl kullanabileceğinizi öğrenin:

Vintage Bavulunuz Yeni Arkadaşınız Olacak

Vintage bavul çoğu zaman ilgimizi çeken dekorasyon öğelerinden. Ama eve uygunluğu ve konumlandırması düşünüldüğünde bir o kadar da zor bir dekorasyon ürünü olduğunu söylersek yanlış olmaz. Ama siz bildiklerinizi unutun, vintage bavulunuzu bambaşka bir şekilde kullanmayı deneyin: bir komodin! Yatağınızın başucuna koyacağınız bavulunuzu depolama alanı olarak kullanırken, yatak odanıza sıcaklık katabilirsiniz.

Sandalyeler ile Heyecan Verici Bir Dekorasyon Sağlayın

Evet, yanlış okumadınız, sandalyelerden bahsediyoruz. Evinizde kullanmadığınız sandalyeleri başucu sehpası haline getirebilirsiniz. Elinizi uzattığınızda üzerine ulaşabileceğiniz bu sandalyeler enteresan yatak odası dekorasyon fikirleri listesinde en ilginç önerilerden. Konuyu biraz daha keyifli ve kişisel hale getirmek için dilerseniz bu sandalyelerin üzerine bir aplik ekleyebilir, görüntüyü daha şık ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Müzik Artık Yatak Odanızda

Eskiden müzikle ilgileniyordunuz ve şu anda evinizde bateriniz gereksiz bir yer mi kaplıyor?  Ya da artık kullanılmayan bir davul ile mi karşılaştınız? Enteresan yatak odası dekorasyon fikirleri arasında kuşkusuz en dikkat çekici olanlardan biri de davulu sehpa olarak kullanmak! Bu öneri ile uyandığınız anda kendinizi rockstar gibi hissedeceksiniz.

Merdivenin Bildiğiniz İşlevini Unutun

Merdivenler evimizde son derece faydalı ürünlerdendir. Ancak bilinen kullanımı dışında kullanmayı hiç düşündünüz mü? Biz sizin yerinize düşündük! Evinizin renk paletine uyumlu olarak kullanabileceğiniz merdivenleri, ihtiyacınıza göre basamaklarını kategoriler halinde getirerek şık ve ilgi çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Dilerseniz merdivenleri neon bir renk seçip akrilik boya ile boyayabilir, odanızda kontrast bir hava oluşturabilirsiniz.

Yatak Odanızı Dekore Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Top