Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Ünlülerin Özel Yaşam Alanları ve Dekorasyon Zevkleri

Ünlülerin Özel Yaşam Alanları ve Dekorasyon Zevkleri

Ünlülerin Özel Yaşam Alanları ve Dekorasyon Zevkleri

Ekran karşısında beğenerek izlediğiniz ünlülerin özel yaşam alanları ve dekorasyon zevklerini de merak ediyorsanız, içeriğimizi okuyarak ünlülerin ev dekorasyonunda önem verdiği detayları öğrenebilirsiniz.

Zerrin Tekindor

Sade mobilyaları renkli objelerle beraber kullanan Zerrin Tekindor’ un evi minimalist tarzıyla dikkat çekiyor. Rahatlık ve konforun ön planda tutulduğu dekorasyonda Zerrin Tekindor’un kendisine ait tablolar şıklık katıyor. Bej, krem ve vizon renklerin hakim olduğu ev, canlı renklerdeki aksesuarlarla uyumlu bir görünüm sağlıyor.

Gürgen Öz

Esprili ve enerjik kişiliğiyle dikkat çeken Gürgen Öz, ev dekorasyonunda retro stilini tercih ediyor. Eskiyle modernin bir arada kullanıldığı dekorasyonda mumlar ve tütsüler mistik bir tarz oluşturuyor.

Deniz Çakır

Dekorasyonunda beyaz ve gri renkleri ağırlıkta kullanan Deniz Çakır’ın evi modern tarzıyla göz dolduruyor. Beyaz tuğla duvarlar ve büyük aynalar eve ferah ve aydınlık bir hava verirken, retro stil aksesuarlar sıcaklık katıyor.

Nebahat Çehre

Nebahat Çehre klasik ve modern stili bir arada kullandığı ev dekorasyonunda vintage aksesuarlar sofistike bir tarz oluşturuyor. Nude tonların ağırlıkta kullanıldığı dekorasyon, antika parçalarla bütünleşerek şaşalı bir görünüm yaratıyor.

Zuhal Olcay

Rustik tarzıyla dikkat çeken dekorasyon; çerçeveler, abajurlar ve mumlarla bohem bir stil yaratıyor. Evinde rahatlığı ve sıcaklığı ön planda tutan Zuhal Olcay; mobilya tercihini koyu renklerden yana kullanıyor.

Cem Yılmaz

Renkli kişiliğini ev dekorasyonuna da yansıtan Cem Yılmaz, modern ev dizaynıyla dikkat çekiyor. Özel tasarım mobilyaların ve renkli aksesuarların kullanıldığı dekorasyon yerden başlayan camlarla minimalist bir stil oluşturuyor.

Esra Dermancıoğlu

Retro tarzında döşenmiş evini ailesinden kalma eşyalarla dekore eden Esra Dermancığlu, klasik mobilyalarını geometrik desenli yastıklarla bir arada kullanıyor. Kitaplar, tablolar ve ahşap objelerin sıcaklık kattığı dekorasyona el yapımı halılar eşlik ediyor.

Burcu Kara

Country tarzında döşediği evini renkli objelerle hareketlendiren Burcu Kara, sade ve yalın çizgisini yaşadığı ortama da aktarıyor. Ahşap mobilyalar pastel renklerle doğal bir görünüm sağlarken, vintage aksesuarlar dekorasyona sıcaklık katıyor.

Begüm Birgören

Evinin dekorasyonuna yansıttığı mistik havayla farklı bir tarz yaratan Begüm Birgören, büyük aksesuarlar ve canlı renkleri bir arada kullanmayı seviyor. Modern mobilyaları klasik objelerle tamamlayan oyuncu, evinin her köşesini bitkilerle süslüyor.

Özge Özberk

Salon dekorasyonunda koyu ve mat renkleri tercih eden Özge Ulusoy, evinin diğer köşelerinde açık renklere yer veriyor. Sade mobilyaları renkli aksesuarlarla kullanan oyuncu, aydınlatmada modern tasarımlara yer veriyor.

Ünlülerin Özel Yaşam Alanları ve Dekorasyon Zevkleri

Top