Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Tasarım Dünyasının Banyo Kolleksiyonu İtalyan İsvea

Tasarım Dünyasının Banyo Kolleksiyonu İtalyan İsvea

Tasarım Dünyasının Banyo Kolleksiyonu İtalyan İsvea

ISVEA Bagno 1962 Italia, Sott’Aqua banyo koleksiyonu ile tasarım dünyasının en prestijli yarışmaları arasında yer alan ve mükemmelliği temsil eden 2017 IF Design Award’da ödüle layık görüldü.

60 yılı aşkın süredir düzenlenen, dünyanın en saygın tasarım yarışmalarından biri olarak kabul gören, mükemmelliğin simgesi IF Design Award‘un bu yılki sahipleri belli oldu. IF Design Award’a bu yıl, 59 ülkeden 5.500’ün üzerinde başvuru yapıldı. Başvurular, dünyanın dört bir yanından gelen ve tasarım liderlerinden oluşan 58 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

Özgün tasarımlarıyla dünya genelinde adından söz ettiren ISVEA Bagno 1962 Italia, Sott’Aqua isimli banyo koleksiyonu ile IF Design Award 2017’de büyük bir başarıya imza attı. İlhamını doğadan ve sudan alan, İtalyanca “su altı dünyası” anlamına gelen ve mükemmel banyolar yaratmak için tasarlanan Sott’Aqua banyo koleksiyonu ödüle layık görüldü.

Ödüle doymayan bir koleksiyon

Nativita Design Studios ve Sevil Acar imzası taşıyan Sott’Aqua banyo koleksiyonu, su altı dünyasının sonsuz zenginliği, gizemi ve dinginliğinden esinlenilenerek tasarlandı. Sott’Aqua koleksiyonuna ait lavabolar, Sharp&Slim teknolojisi ile üretilen ultra ince kenar özelliğine ve bakteri oluşumunu önleyen SterilPlus özelliğine sahip. Tasarım ve teknolojiyi birleştiren İtalyan ISVEA, Sharp&Slim teknolojisiyle daha önce üretilemeyen incelikte seramik tasarımlar sunarak, seramiğe en narin şekli veriyor.

Koleksiyona ait klozetler az su tüketimine olanak sağlayan AquaPlus özelliği ile beğeni toplarken, banyo mobilyaları geniş depolama alanı ve farklı kombinasyon seçenekleri sunuyor. Sott’Aqua, aynı zamanda yine tasarım dünyasının en önemli yarışmaları arasında yer alan Red Dot Design ve A’Design Award ödüllerinin de sahibi. ISVEA Bagno 1962 Italia bu ödülle birlikte tasarım alanında toplam 18 ödülün sahibi oldu.

Tasarım Dünyasının Banyo Kolleksiyonu İtalyan İsvea

Top