Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Sanatsal Bohem Dekorasyon, Keşfetmeyi Ve Denemeyi Seviyorsanız!

Sanatsal Bohem Dekorasyon, Keşfetmeyi Ve Denemeyi Seviyorsanız!

Eğer keşfetmeyi ve yeni şeyler denemeyi seven sanatsal bir kişiliğe sahipseniz, bohem dekorasyon tam size göre. Bu dekorasyon tarzı, alışılmadık yaşam biçimlerine sahip ve herhangi bir kural gözetmeden renklerle desenleri karıştırmaktan çekinmeyen kişiliklerin evlerini süslüyor.

Bohem dekorasyon ile kendi tarzınızı yaratın

Eğer bu dekorasyon akımını evinize adapte etmek istiyorsanız, öncelikle bu yaklaşımda dünya üzerindeki kişiliklerin sayısı kadar farklı tarzın olduğunu bilmelisiniz. Kalbinizde ve zihninizde bir yolculuğa çıkın ve sizi bir birey olarak nelerin tanımladığına odaklanın. Sonrasında keşfettiğiniz özelliklerinizi bohem dekorasyon ile evinize uyarlamaya çalışın. Ancak bu süreçte acele etmemeye dikkat edin. Çünkü bohem bir ev, uzun bir zamanın sonunda yerli yerine oturmuş gibi görünmeli. Bu tarza sahip evlerin fotoğraflarını inceleyerek size uygun olan yönleri belirleyip yavaş yavaş yeni ögeleri evinize dahil edin. Başka insanların düşüncelerini ve isteklerini önemsemeyin. Ancak unutmayın, bu dekorasyon tarzı kesinlikle evinde düzene düşkün olan kişiliklere göre değil.

Desenleri ve renkleri kullanın

Desenleri ve renkleri kullanmaktan çekinmeyin. Çeşitli duvar kağıtları, rengarenk nevresimler, etnik desenli kilimler ve heyecan verici perdeler en büyük dostunuz. Zemininizde parkeden çok halıların görünmesine dikkat edin. Hatta halıları üst üste getirerek çeşitli desen katmanları yaratabilirsiniz. Ev dekorasyonuyla ilgili tüm kuralları bir kenara itin. Eski kumaşlarınızdan perdeler dikebilir, yatağınızın üzerine boş bir çerçeve asabilir ve tercih ederseniz cibinlik kullanabilirsiniz. Çeşitli renklerdeki minderler salonunuzda bohem dekorasyonun en önemli ayrıntılarından biri, kanepelerinizi de çeşit çeşit yastıklarla süslemeyi unutmayın. Bohem bir oturma alanı sıradan ve tesadüfi bir güzelliği içerisinde barındırarak rahat görünmeli. Duvarlarınızı da kesinlikle göz ardı etmeyin. Birbirine uyumlu olup olmadıklarından bağımsız olarak, duvarlarınızı sevdiğiniz çeşit çeşit tablolarla süsleyebilirsiniz.

Doğayı evinize taşıyın

Bohem dekorasyon, doğa ve doğayla ilgili olan her şeyle derin bir ilişki içerisindedir. Doğal olmayan malzemelerden kaçının, metal veya plastik eşyaları yok edin. Bunun yerine ahşabı ve hasır ürünleri kullanmaya gayret edin. Ayrıca salonunuzdan banyonuza kadar evinizi çeşit çeşit bitkilerle süsleyin. Boş duran her alana bir bitki yerleştirebilir, hatta tavanlarınıza örgülerle saksılarınızı asabilirsiniz. Her alanı, yazılmayı bekleyen bir kitap gibi düşünün ve ortamın kaotik bir hale dönüşme ihtimalinden korkmayın. Bohem demek, yaşam dolu demek… Eviniz hayatınızı, yaşamınız boyunca biriktirdiğiniz anılarınızı ve deneyimlerinizi yansıtsın. Doğal, gün ışığı aydınlatmalar kullanın ve el yapımı ürünleri sevin. Bu dekorasyon tarzı gibi, el yapımı ürünler de özgün kişilikleri öne çıkarır.

Top