Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Sakinleştirici Pozitif Neşeli Ortam Asya Tarzı Dekorasyon

Sakinleştirici Pozitif Neşeli Ortam Asya Tarzı Dekorasyon

Sakinleştirici Pozitif Neşeli Ortam Asya Tarzı Dekorasyon

Evinizde yapacağınız küçük dokunuşlar ile Asya stili dekorasyona sahip alanlar yaratabilir ve Uzak Doğu’nun o sakinleştirici, pozitif ve neşeli havasını kolayca yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz.

1.Doğanın Renkleri ile Evinizde Huzur Esintileri Yaratın

Gün boyu eve dönme arzusu yaşayacağınız uzak doğu esintileri ile dekore edilmiş evinizde sadece dinginlik yaşamaz; aynı zamanda vücudunuzdaki tüm stres ve olumsuz enerjiden de hızlıca arınırsınız. Asya stili dekorasyon için ihtiyacınız olacak temel ürünlerin başında, doğanın renklerine bürünmüş perdeler geliyor. Açık renk perdeler tercih ederek, evinizde sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ancak aynı etkiyi uçuk mavi ya da gri tonlar da yaratıyor.

2.Egzotik Hint Dokunuşları Enerjiyi Yaşam Alanınıza Taşıyın

Dinginlik deyince aklınıza sadece açık renkler gelmesin; kiraz çiçeğinin tatlı pembesi, tutkulu kırmızılar ve zengin morlar ile Hindistan’ın yüksek enerjisini taşıyabilirsiniz. Bu renkleri duvarlar gibi geniş alanlarda kullanacaksanız, mobilyalarınızı ahşap malzemeden seçerek doğanın dengesini Asya stili evinize de taşıyabilirsiniz.

3.Aksesuarların Gücünü Görmezden Gelmeyin

Evinizde Asya “dengesi” kurmak için size yardımcı olacak şey sadece renkler değil; aynı zamanda dokuma detaylar ve elementler de evdeki havayı aniden değiştirmeye yetiyor. Dokuma kumaştan yatak ve koltuk örtüleri ya da evin farklı köşelerinde kullanabileceğiniz cam bölmeler, hatta doğal taşlar ve bambu aksesuarlar evde Uzak Doğu rüzgarları estiriyor.

4.Asya Deyince Akla O Gelir: Feng Shui!

Asya’nın huzurlu atmosferi ile en iyi uyumu yakalamanın bir başka yolu ise suyun eşsiz ferahlık hissini odanıza taşımaktan geçiyor. Asya dekorasyon stilleri ile yakalamak istediğiniz havayı, odanızın bir köşesinde bulunduracağız dekoratif su küvetleri ile kolayca sağlayabilirsiniz. Feng Shui’ye göre de akan bir suyun sesi odanızın içinde pozitif bir atmosfer yaratıyor. Odanızda değil, hol hatta balkonunuzda bile bulunduracağınız küçük su küvetleri, günün sonunda evinizde eşsiz bir rahatlama yaşamanız için yeterli oluyor.

5.Işığın Sıcacık Etkisiyle Evinizden İlham Eksik Olmasın

Işığın gücünden faydalanabileceğiniz çeşitli tasarımlara sahip mumlar, Uzak Doğu’nun ilham verici havasını evinize taşıyor. Ancak mum sevmeyenler ya da iç dekorasyonda tercih etmeyenler için alternatif olarak farklı renklerdeki kağıt fenerler de aynı etkiyi yaratıyor. Ahşap zemin üzerinde kullanacağınız tatami adı verilen; Japonlar’ın pirinç saplarından örerek dokudukları geleneksel halılar ve etrafında mum ya da fenerlerle yapacağınız ışıklandırma, evinizde geçirdiğiniz her anı daha değerli kılıyor.

6.Altın Detaylarla Evinize Zengin Bir Duruş Kazandırın

Yapacağınız küçük dokunuşların bile dekorasyonunuzda büyük etkiler yaratmasını istiyorsanız Çinlilerin sık sık başvurduğu küçük altın rengi detaylardan faydalanabilirsiniz. Altın rengi heykeller, yaprak desenli örtüler ya da avizeler gibi detaylarla da evinizde Asya geleneklerini sürdürebilirsiniz. Yaşamayı seven ve her daim kutlamaya değer bulan Hintlilerin neşesini, Japonların daimi hoşgörüsünü her an anımsatan minimalist ve doğal zevkleri ile Çinlilerin küçük ama gösterişli detaylarıyla birleştirerek, Asya stili dekore edilmiş bir eve siz de kolayca sahip olabilirsiniz.

Sakinleştirici Pozitif Neşeli Ortam Asya Tarzı Dekorasyon

Top