Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Renovasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Renovasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Renovasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Renove Edilmiş Evler!

Hepimizin hayal ettiği evler vardır, o listedeki olmazsa olmazlar evlerden biri de renove edilmiş evler, evet! Hayallerimizi süsleyen bu evleri, hayal etmenin bir adım ötesine taşımaya karar verdiyseniz bu yazımız tam size göre! Renovasyon yapmak için ihtiyacınız olacakları ve muhtemelen karşınıza çıkacakları sizin için önceden hazırladık. Keyifli ve istediğiniz gibi bir eve sahip olmak için bunlara dikkat edin:

Olumlu Olun Ve Ekstra Bütçeler Çıkabileceğini Unutmayın

Her şeyden önce renovasyon yapmak zor ve keyifli bir iştir. İlk olarak buna hazırlanın. Çünkü beraberinde eski bir gayrimenkul aldıysanız ya da kiraladıysanız burada karşınıza beklenmeyen sorunlar çıkması çok muhtemeldir. Burada yapmanız gereken ilk ve en önemli şeyler, süreç başlamadan evin gerçek bir envanterini çıkartmak olacaktır. Ama tadilat devam ederken bir anda  betonun beklediğinizde daha kalın çıkabileceği gibi hesaba katmadığınız şeylerle de karşı karşıya kalabileceğinize hazırlıklı olun. Bunun için önceden ek bir bütçe ayırmanız gerektiğini unutmayın.

Yorulmaya ve Kirlenmeye Hazır Olun

Eski bir mülkü yeniden düzenlemek sanıldığının aksine çok kolay bir iş değildir. Bu sürece hazırlanırken normalden biraz daha fazla yorulacağınızı unutmayın. Kararlılığınızı yitirmeyin ve sonuca odaklanın. Bu daima işe yarayacaktır. Buna ek olarak ister tadilat sürecini kendiniz yürütün, isterseniz de profesyonellerle çalışın çok fazla kirleneceğinizi önceden bilin. Çünkü bir gayrimenkulu baştan düzenlemek çok fazla çöp ve beraberinde toz demek. Mülkünüz bittikten sonraki heyecanınızı aklınızda tutun ve bu alanlarda yaşayacağınız mutlu anlarınızı şimdiden düşünmeye başlayın.

Para İçin Değil, Sevdiğiniz İçin Yapın

Eski bir bina almak ve renovasyon yapmak başlangıçta bir maliyet tasarrufu gibi görünebilir ancak herşeyi istediğiniz gibi düzenlediğinizde mülkünüz yeni bir tane almaktan daha pahalıya dönüşebilir. Bunu tasarruf için yapmayı düşünüyorsanız bu fikirden vazgeçin. eğer gerçekten bu mülk hayallerinizi süslüyorsa bu işe girişin. Her köşesinde sizin imzanız olacak bu eşsiz ev hayallerinizi süslüyorsa şimdi işe koyulma zamanı! Yeni mülkünüzde size kolaylıklar ve bittiğinde mutlulukla yaşamanızı diliyoruz.

Renovasyon Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Top