Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Prefabrik Ev

Prefabrik Ev

Parçaları Fabrikada Hazırlanmış Yapılar

Prefabrik, parçaları fabrikada hazırlanmış ve montaj edileceği yere bu parçalar nakledilerek ve orada önceden planlandığı gibi parçaların birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan yapılar. Diğer bir ifade ile duvar, kapı, pencere ve diğer elemanları fabrikasyon olarak üretilen ve konutun yapılacağı beton platform üzerine monte edilen konuttur.

Uygun fiyatlarla sahip olunabilen prefabrik evler birçok avantaj sağlıyor. Bununla birlikte prefabrik evlerle ilgili en çok merak edilen konuların başında, kaç yıl kullanılabildiği gelir.

Prefabrik evlerin kaç yıl ömre sahip olduğu, kullanılan malzeme ve teknik özelliklerine göre değişiyor. Her mevsim koşuluna göre üretilebilen prefabrik evlerin kullanım süresi 40 ile 70 yıl arasında değişir

Prefabrik evin avantajları nelerdir?

Ekonomiktir. Prefabrik evler, depreme dayanıklı yapılar olması kadar fiyat avantajlarıyla da düşük bütçelerle de ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Örneğin, 20 bin liraya prefabrik ev almak mümkün… Güvenlidir. Depreme dayanıklıdır. Betonarme bir binaya göre çok daha hafiftir. Çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesi özelliği, olası bir depremde esnemesine yol açar. Bir başka deyişle, prefabrik evler depremde yıkılmaz. Bir haftada teslim ediliyor. Bir prefabrik evin kurulma süresi büyüklüğüne göre değişmekle birlikte bir haftayı buluyor. Kişiye özeldir. İhtiyacınıza göre istediğiniz büyüklükte ürettirebilirsiniz. Modüler yapısı kişiye özel üretim seçenekleri sunuyor. İstenildiğinde sökülüp farklı bir yere tekrar kurulabiliyor. Yalıtımlıdır. Ses ve ısı yalıtımında avantajlar sağlar.

Top