Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Muğla’ya Taşınmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler!

Muğla’ya Taşınmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler!

Muğla’ya taşınmak planlarınız arasındaysa sizi keşfedilecek çok şey bekliyor demektir, güzel bir yaşam sürmek için aranacak özellikleri barındıran Muğla, sakinlerine sağlık ve huzur sunuyor.

Yeni bir şehre taşınmak, en baştan yeni bir hayata başlamak gibidir. Nerede ne kadar oturmuş, ne yaşamış olursanız olun, sizin için orada her şey yenidir. Havası, sokaklarının, caddelerinin atmosferi, doğası, ritmi belki bir yerleri andırsa da bambaşkadır. Şehir değiştirmek, defterin bir yaprağını kaldırıp temiz bir sayfaya geçmek gibidir. Muğla’ya taşınmaya karar verdiyseniz, sizi güzel ve sürprizlerle dolu bir sayfa bekliyor demektir. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Muğla doğal güzelliklerinin yanı sıra, sosyal ve kültürel açıdan da geniş olanaklar sunuyor.

Doğanın Cömertliğini Sergilediği Şehir

Muğla, bir şehri yaşanılır kılan pek çok güzelliği kendisinde topluyor. Her biri insanları büyüleyen güzellikteki yerleşim yerleri Muğla sınırları içerisinde bulunuyor. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Datça, Milas, Dalyan gibi her yıl binlerce ziyaretçiyi kendisine çeken cennet köşeler, Muğla’lılar için kapı komşusu. Ölü Deniz’in dünyaca meşhur cazibesi, Kelebekler Vadisi’nin şaheser görünümü şehrin akla ilk gelen özellikleri arasında bulunuyor. Hem Akdeniz hem de Ege motiflerinin kendini gösterdiği şehir, iki bölgenin tam kesiştiği noktada bulunuyor.

Türkiye’nin en uzun sahil şeridi 1100 kilometre uzunluğu ile Muğla’da tüm güzelliği ile gözler önüne serilirken, sahildeki pek çok plaj aylar boyu konuklarını ağırlıyor. Sahilde deniz sporları yapılabildiği gibi, yamaç paraşütü ve doğa yürüyüşü gibi sporlar da benzersiz tabiatta keyifle yapılabiliyor. Ödüllü İztuzu plajı, dünyanın en büyük kanyonu Saklıkent, Köyceğiz gölü gibi doğa harikaları yolu Muğla’ya düşenleri bekliyor. Doğanın oldukça cömert davrandığı Muğla’da sakin akan, gürültüden uzak yaşam, kolayca ulaşabileceğiniz doğal besinler, her yere kolay ulaşım imkanları Muğla’da bulabileceğiniz artılardan sadece bazılarını oluşturuyor.

Muğla’da Canlı ve Huzurlu Yaşam İmkanları

Geçmişi asırlara uzanan eski bir yerleşim yeri olan şehir, tarihin izlerini, birbirinden ilginç miraslarını bugüne yansıtıyor. Bir yanda Mausolos antik mezarları duruken, diğer yanda Knidos antik kenti binlerce yılın ardından sesleniyor. Bodrum kalesi gece ve gündüz ayrı güzellikteki manzaralara konu oluyor. Fethiye’nin Amintas kral mezarları dünyanın her yerinden tarih meraklılarını etkiliyor. Tlos antik kenti ve 27 antik kenti barındıran Milas, insanı adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Doğanın ve tarihin uyumlu birlikteliği, şehri canlılığı içerisinde huzur ve estetikle buluşturuyor. Her biri Muğla’nın ilçeleri ya da beldeleri niteliğindeki turistik merkezlere, şehir merkezinden toplu taşıma ile çeşitli ulaşım imkanları bulunuyor. Muğla kültürel etkinlikler açısından da zengin bir şehir. Hareketli bir sosyal hayat yaşamak isteyenler sinema salonları, kafeleri, alışveriş merkezleri ile Muğla’da sosyalliği bulabiliyorlar.

Siz de Muğla’ya taşınmaya karar verdiyseniz, Muğla’daki satılık ve kiralık evleri daha yakından inceleyebilir, pek çok değeri barındıran bu eşsiz şehri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Oksijen yüklü temiz havası, bozulmamış ıtır kokulu doğası, insanları kendine çeken sahilleri, turistik zenginlikleri, tarihi ve kültürel birikimi, hareketli sosyal yaşantısı ile Muğla’nın yaşam koşullarını keşfedebilirsiniz.

Top