Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Küçük Yatak Odanız Daha Kullanışlı Olabilir Mi

Küçük Yatak Odanız Daha Kullanışlı Olabilir Mi

Küçük Yatak Odanız Daha Kullanışlı Olabilir Mi

Küçük Ama Kullanışlı Yatak Odaları!

Çeşitli nedenlerle istediğimiz büyüklükte evlerde yaşamak her zaman mümkün olmayabiliyor. Bazen istediğimiz metrekarenin dışında, daha küçük evlerde yaşamak zorunda kalabiliyoruz. Bu küçük evlerde etkilenen odaların biri de yatak odası oluyor. Bu durumda ortaya çıkan eşya fazlalığı da yerleştirmek ve saklamak için sıkıntı yaratabiliyor. Sizin için küçük yatak odası düzenleme önerileri hazırladık:

Yatak Altı Depolama İle Tanışın

Kullandığımız yatakların altı çoğu zaman unutulan ve kullanılmayan alanlardır. Bu alanları akıllıca değerlendirirseniz size oldukça işe yarayacak depolama alanı çıkacaktır. Yatağınızın yüksekliğine uygun olarak kullanabileceğiniz tahta kasalar (bunları uygun fiyata getirmek için manavlardan temin edebilirsiniz) ya da yine yatağın yüksekliğine uygun şekilde dizayn edilmiş plastik kutular bu alanlar için biçilmiş kaftan olacaktır. Bu kutu ya da kasaları yatağın kapladığı alanı hesaba katıp uygun ölçülerle hazırlayın ve işte gizli depolama alanınız hazır!

Kitaplığınız Ve Kanepeniz Bu Kez Ayak Ucunuzda

Küçük yatak odası düzenleme önerileri konusunda en dikkat çekici konuların başında dar alanları değerlendirirken aynı zamanda buraları dekore etmek gelir. Ama birkaç sağlam kasa ile bunu yapmak mümkün! Yatağınızın ayak ucuna, yatağınız genişliğinde yerleştireceğiniz tahta kasalarla kendinize kitaplık alanı sağlarken, kasaların üzerine koyabileceğiniz minderle de kanepeniz hazır olacak. Dilerseniz bu kasaları orijinal renginde bırakarak yatak odanıza sıcak bir hava katabilir ya da evinizin renklerine uygun şekilde boyayarak dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Odanızda Aynalara Daha Fazla Şans Tanıyın

Sadece yatak odası değil, evin her yerinde kullanılabilecek olan aynalar dekorasyon anlamında değer taşırken fonksiyonellik anlamında da dikkate değer ürünlerdendir. Küçük yatak odası düzenleme önerileri  ile öne çıkan, ışığı yansıtan ve evi daha hacimle gösteren aynalar, yatak odanızı göründüğünden daha geniş gösterecek ve size ferah bir mekan sağlayacaktır. Bir ipucu daha; aynayı dolap, kapı ya da kiriş gibi düzgün yüzeylerde kullanırsanız istemediğiniz görüntüyü de kamufle edebilirsiniz.

Taşınabilir Askılarla Evinizi İstediğiniz Gibi Şekillendirin

Eviniz stüdyo daire ise işiniz sandığınızdan daha kolay. Hazır olarak alabileceğiniz ya da özel olarak yaptırabileceğiniz portatif askı sistemleri ile gardrobunuzu istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Bu size odanızda hareket özgürlüğü sağlayacaktır. Dilerseniz stüdyo dairenizi bölmek için tekerlekli kitaplık da kullanabilir, tercihinize göre yatak odanızı ve oturma alanınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

Küçük Yatak Odanız Daha Kullanışlı Olabilir Mi

Top