Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Güvenilir Emlakçı Olmanın Püf Noktaları!

Güvenilir Emlakçı Olmanın Püf Noktaları!

Güvene Dayalı Bağ kurulması!

Ev alım ya da satım işlemlerine yönelik süreçler dâhilinde her detayın büyük bir titizlik ve dikkatle takip edilmesi gerekir, bu doğrultuda emlakçılar ile müşteriler arasında tam güvene dayalı bir bağ kurulması oldukça önem taşıyan konulardan biridir.

Gayrimenkul almak ya da satmak isteyenlerin emlakçı seçiminde önem verdikleri esas nokta güven duygusunun sağlanmasıdır. Bu nedenle, emlakçıların, müşterilerinin güvenini kazanacak ilişkiler kurmaları, gerek ilk iletişiminde, gerekse uzun vadede başarıya ulaşmalarının temelini oluşturur. Peki, bir emlakçının müşterilerinin gözünde güven kazanması için neler yapması gerekir?

Doğru İletişim Kurun Müşterilerin gözünde güvenilir emlakçı olabilmek için, öncelikle onlarla doğru bir iletişim şekli yakalamak gerekir. Bu doğrultuda, amacınızın sadece para kazanmak olmadığını ve bir emlakçı olarak onlara fayda sağlamak adına çalıştığınızı hissettirecek bir arkadaşlık ilişkisi kurabilmeniz, aranızdaki güven bağını oluşturmaya yardımcı olur.

Tavsiyelerle Uzmanlığınızı Gösterin Ev satmak isteyen müşterilerinize, satış sürecinde en iyi fiyat ve en uygun alıcıyı bulabilmeleri ya da ev satın alacak olanlara da istedikleri özelliklere uygun alternatiflere ulaşabilmeleri konusunda tavsiyeler vermeniz, onları önemsediğinizi ve desteklediğinizi hissettirir. Bu hisler doğrultusunda güven duygusu oluşur. Yanı sıra, evin bulunduğu lokasyona dair önemli ve özel bilgileri, sektör gelişim beklentilerini müşterilerinize sunarak, o bölgeye dair uzmanlığınızı gösterebilir ve müşterilerinizin gözünde bilgili ve işinin iyi yapan güvenilir emlakçı imajı oluşturabilirsiniz.

En İyi Fiyat Teklifini Verin Gayrimenkul alım ve satım sürecinde, müşteriler tarafından değerlendirmeye alınan en önemli detay, hiç kuşkusuz fiyat teklifleridir. Bu açıdan, müşterilerin gözünde güvenilir bir emlakçı olabilmek için gayrimenkule yönelik en doğru ve uygun fiyat teklifini sunmak önem taşır. Her iki tarafın da memnun olacağı en doğru ve uygun fiyatın belirlenmesi konusunda kendini gösteren emlakçı, bu sayede hem alıcı hem de satıcının çıkarlarını koruduğunu göstererek aradaki güven duygusunun pekişmesini sağlar. Aynı zamanda emlakçılar, alıcı ve satıcıların farklı fiyat beklentileri doğrultusunda ortaya çıkan anlaşmazlıklarda arabulucu bir tavır sergilemeli ve fiyat üzerinden indirim taleplerini bu çerçevede değerlendirmelidir.

Kendinizi Doğru İfade Edin Bir emlakçı olarak müşterilerinizin güvenini kazanmak için yapmanız gerekenlerden biri de kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilmenizdir. Bu noktada, emlak sektörüne dair tecrübelerinizi, başarılarınızı ve geçmiş dönemlere dair müşteri deneyimlerinizi doğru ve etkili bir biçimde anlatarak, müşterilerinizin sizi değerlendirmelerini sağlayabilirsiniz. Anlattıklarınız, müşterilerinize size güvenmeleri için nedenleri olduğunu hissettirirken, bu sayede güvene dayalı bir ilişki kurmanız da mümkün olacaktır.

emapark.com ve emapark.az’un yurt dışı emlak portföyünde hemen yerinizi alarak, işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, müşterilerinize güvenilir hizmet sunabilirsiniz.

Top