Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Gardırop Düzeni

Gardırop Düzeni

Gardırop Düzeni

Kim şık ve düzenli bir gardıroba sahip olmak istemez ki?  İşte aradığınız kıyafeti hemen bulmak ve her kapağı açtığınızda heyecanlanmanızı sağlamak için 5 adımda gardırop düzenleme fikirleri:

Gardırobunuza Bir Oda Gibi Davranın

Gardırobunuz belki hayallerinizi süsleyen dolaba benzemeyebilir. Hatta belki sabit bile durmayabilir. Fakat dolabınızı rüyalarınızdakine benzetmek için onarabilir ve süsleyebilirsiniz. Dolabınızın içini duvar kâğıtlarıyla ya da güzel bir ışık fikstürü ile donatabilirsiniz. Kapalı kapılar ardında kalan bir alan olduğu için süslemeler tamamen sizin hayal gücünüzün zenginliğine bağlıdır.

Giysilerinizi Asarken Doğru Asma Teknikleri Kullanın

Bazı kıyafetler için standart asma yüksekliği dolabınızı düzenleme de iyi bir kılavuz olabilir. Ancak dolabınızdan maksimum verim sağlamak için gerçekten ihtiyacınız olan alanı ölçme bandı yardımıyla hesaplayabilirsiniz. Tam boy bir elbiseyi asmak için uzun bir asma bölmeniz olmayabilir, bu durumda altta kalan dolaplardan birini çıkararak yer açabilirsiniz. Sürekli elbise giymekten hoşlanıyorsanız bu şekilde yer açma fikri dolabınızı verimli kullanmak için ideal bir fikir olabilir. Sıklıkla kullandığınız kıyafet tiplerine göre düzenleme yapmak sizin elinizde.

Giysilerinizi İşe Yarayan Bir Şekilde Sıralayın

Dolabınızı düzenlemede temel mekanizma, giysilerinizi doğru bir şekilde sıralamaktır. Giysilerin doğru bir şekilde sıralanması için birçok kural vardır. Bazıları uzunluğuna göre, bazıları türüne göre, bazıları da renk temel alınarak sıralanır. Sizin için hangi sıralama daha mantıklı ise o sıralamayı uygulamanız dolabınızın düzenliliği açısından önemlidir. Sıralama işlemine giymediğiniz kıyafetleri ayırarak başlayabilirsiniz. En sık giydiğiniz kıyafetlerinizi en kolay ulaşabileceğiniz bölüme yerleştirmelisiniz.

Doğru Askılar Kullanın

Eminiz ki mükemmel şekilde dizayn edilmiş askılara sahipsiniz. Ancak askı ile kıyafetlerinizi doğru bir şekilde eşleştiremezseniz gardırobunuz onu yeniden düzenlemeniz gerektiğinin sinyalini verir. Doğru eşleştirme yapılan askılama sistemi ile kıyafetlerinizin askıdan kaymasını önleyebilir ve daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sistem ile elbiseleriniz daha uzun ömürlü olur. Kullandığınız askıların boyutları farklı olabilir ancak anı renk ve aynı materyalden yapılan askılar dolabınızı daha şık gösterir.

Ismarlama Dolap

Dolabınızın depolama kapasitesini gözden geçirin ve eksiklikleri not ederek ısmarlama dolap çözümleri ile aksaklıkları giderebilirsiniz. Kendiniz bir dolap tasarlayabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda askılıklar ve çekmecelere sahip olabilir ya da var olan dolabınıza eklemeler yapabilirsiniz. Örneğin dolap kapaklarınıza ekstra raflar ekletebilir ya da çekip çıkartılabilen takı dolapları yaptırabilirsiniz. Eğer dolabınıza herhangi bir ekleme ya da tadilat yapamıyorsanız problem değil. Dolap içini organize etmeye yarayan hazır aparatları kullanarak atıl haldeki bölmeleri değerlendirebilirsiniz.

Gardırop Düzeni

Top