Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Ev Satarken Evinizi Daha Güzel Göstermenin 4 Püf Noktası!

Ev Satarken Evinizi Daha Güzel Göstermenin 4 Püf Noktası!

Ev satarken evinizi daha güzel göstermenin püf noktalarını bilirseniz hem satılma sürecini kısaltmış olursunuz hem de aynı zamanda kar edersiniz.

Evinizi satma kararı aldığınızda ilk aklınıza gelen evi en iyi fiyata ve kısa sürede satabilmek olur. Bunun için benzer evlerin satış fiyatlarını analiz ederek doğru fiyat belirleyebilirsiniz. Evinizin satılık olduğunu duyuracak kurumlardan yararlanabilir, eviniz için alıcı adaylarını beklemeye başlayabilirsiniz. Yapacağınız bazı küçük düzenlemelerle hem satılık ilanınızdaki fotoğrafları hem de görmeye gelenler için satılık olan evinizi daha güzel gösterebilirsiniz.

Küçük Masraflardan Kaçınmayın

Bazen yapacağınız küçük masraflarla evinizi olduğundan daha güzel gösterebilirsiniz. Uzun süre satılmayan eviniz varsa ve mutfağınız eski ise işe mutfağınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Çünkü bayanların ilgilendiği en önemli alan evin mutfağıdır. Yenilenmiş bir parke döşeme evinizi çok daha alımlı gösterebilir.

Eskimiş duşakabin veya küveti yenisi ile değiştirebilir, krom banyo malzemeleri kullanabilirsiniz. Basit gibi görünse de evdeki elektrik prizlerini değiştirebilir, tatlı bir kapı süsü takabilir, salon duvarınıza modern bir tablo asarak küçük masraflarla evinizi daha cazip gösterebilirsiniz.

Daima Düzenli Olun

Evinizi satın alma düşüncesi ile görmeye gelen kişiler evin konumu, oda ve metrekare sayısı hakkında fikir sahibi olarak gelir. Hatta evinizin satılık ilanındaki fotoğraflarını da görerek satın alma ihtimali üzerine gelirler. Bu aşamada alıcının gözündeki bütün olumlu yargıyı yok edecek en önemli hata evin düzensiz ve karmaşık olmasıdır.

Alıcılar evi incelerken kendilerini o eve ait hissedip benimsemeye çalışırlar. Bu noktada kişisel eşyaların ortalıkta olduğu dağınık bir ev alıcı adayları için sıcak karşılanmayacağından evinizi güzel göstermek için mutlaka düzenli olmalısınız.

Evinizi Daraltan Eşyaları Kaldırın

Çoğu kişi kısa süre sonra evi satıp taşınacağını düşünerek artık evleri için ufak bir masraf dahi yapmak istemez. Aksine alıcı için en ufak bir kusur bile can sıkıcı olacağından elden geldiğince eksiksiz, düzenli bir ev imajı vermeye çalışmalısınız. Üstelik odalardaki kullanılmayan ya da evi dar gösteren kaba eşyaların bir süreliğine depoya kaldırılması evinizi daha geniş gösterecektir. Ev satmak isteyenlerin alışkanlıkları dışına çıksa da mobilyaların evi ferah gösterecek şekilde yeniden düzenlenmesi gerekir.

Ev Temizliğine Özen Gösterin

Evinizi görmek için randevu verdiğiniz alıcı adaylarını mutlaka temiz bir evde karşılayın. Evin iyi havalanmış olmasına özen göstererek alıcıların gelmesine yakın oda kokusu kullanılması, mutfakta meyve tabağı, salonda vazoda canlı bir çiçek evinize ferahlık ve canlılık katar. Her ne kadar ev almak için evinize gelen kişiler evin mutfağı, salonu ile ilgilense de güler yüzlü bir satıcının oluşturacağı olumlu imaj, güven duygusunu artıracağı için ev hakkında da olumlu imaj oluşturulmasına katkı sağlar.

En iyi fiyata evinizi satabilmek için emapark.com ve emapark.az adresinde ilanınızı yayınlayabilir, kısa sürede evinizi satabilirsiniz.

Top