Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Ev Dekorasyonu Yaparken Yapılan Hatalar

Ev Dekorasyonu Yaparken Yapılan Hatalar

Ev Dekorasyonu Yaparken Yapılan Hatalar

Trend Olduğu Düşünülen Ama Ev Dekorasyonu Yaparken Yapılan Hatalar!

Her yıl dekorasyon trendleri değişir ve mağazalarda bu trendlere ait ürünler rafları süsler. Bu gerçeği biliyor ve yeni trendleri takip etmeyi seviyoruz. Ama bazı ürünler var ki, isteseniz de istemeseniz de gözünüze çarpar ve sizi almaya ikna eder. Dünyadaki saygın tasarımcıların da hemfikir olduğu, aldığımız ama acilen evinizden kaldırmanız ve yeniden düzenlememiz gereken bu dekorasyon hataları listesini sizin için hazırladık:

Kanaviçe Tablolarınızı Sandığa Kaldırın

“Aktivizm satar” mottosuyla moda dünyasında öne çıkan mesaj verme geleneği, zaman içinde dekorasyona da sıçradı. Hem de kanaviçe biçiminde! Birbirinden farklı mesajları içeren bu tablolar, çeşitli boy ve şekillerde satılmaya başlandı. Bahsettiğimiz trend bununla da kalmadı, çoğu kişinin evinde yaptığı bir akıma dönüştü. Ne yazık ki bu ürünlerin demode olduğunu ve dekorasyon hataları listesinde olduğunu belirtmek zorundayız. Siz en iyisi bu ürünlerinizi daha sonra hatırlamak üzere sandığa kaldırın.

Büyük Desenli Duvar Kağıtlarına Elveda Deme Vakti

90’larda öne çıkan ve büyük heyecan yaratan maksimalist tarzdaki duvar kağıtları (ki büyük çoğunluğunun çiçekli olduğunu hatırlatmakta fayda var.) son yıllarda yeniden trende dönüştü. Evin çeşitli odalarında kullanılan bu duvar kağıtlarının maalesef artık demode olduğunu söylemek zorundayız. Evin hacmini küçülten ve yanlış dekorasyon öğeleriyle bir araya geldiğinde karmaşık bir görüntü yaratan duvar kağıtları, günümüzde yapılan dekorasyon hataları listesinin başında gelenlerden.

Detaylardaki Altın Rengi ile Yetinin

Siyah ve beyaz uyumu yüzyıllar sonra bile birbirine yakışacak renk birlikteliklerinden olduğunu kabul ediyoruz, bu noktaya kadar herşey normal. Biz son yıllarda bu eşsiz ikiliye eklenen altın rengini konuşmak istiyoruz. İskandinav tarzı dekorasyon ile hayatımıza giren ve birkaç yıldır olduğu yerde duran altın rengi, doğru oranda ve detaylarda kullanıldığında şık görüntüsüne devam ediyor. Ama eğer evinizde bu ikiliye onlar kadar fazla görünen ve detaydan çok bütünlüğe doğru giden bir altın rengi kullanımızın varsa sizi tekrar düşünmeye davet ediyoruz. dekorasyon hataları yapmak istemezsiniz değil mi?

Top