Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Eğlenceli Renklerin Evinize Dokunuşlar

Eğlenceli Renklerin Evinize Dokunuşlar

Eğlenceli Renklerin Evinize Dokunuşlar

Uzman iç mimarlar ve dekoratörler her zaman yaşam alanlarına can verme konusunda renklerin hayati bir oynadıklarını söylerler ve bir evi dizayn ederken en çok önem verdikleri ve üzerinde durdukları konuların başında renk kullanımı gelir. Nötr tonlar, pastel renkler, neon renkler, cesur kombinasyonlar… Her birinin yaşam alanlarına kattıkları kendilerine has bir doku ve enerji vardır.

Son günlerin en göze çarpan dekorasyon trendlerinden biri de dekorasyonun tarzından bağımsız olarak, odaya canlılık katmak için parlak, cesur ve alışılmadık renk tonlarının kullanılması. Odadaki uygun boşluğa bu tarz neşeli, coşkulu tonlar eklendiğinde ferahlatıcı bir canlılık ve görsel çekicilik ortaya çıkıyor.

Bu trend aynı zamanda evine yenilik katmak isteyenler için de harika bir fikir çünkü belirli bir bölgenin boyanması ya da odaya göz alıcı renkli birkaç parça eklenmesi ile kolayca hayata geçirilebiliyor. İşte cesur renklerle evinize yepyeni ve enerji dolu bir görünüm kazandırmak isteyenler için bu trendin en başarılı örnekleri…

Akdeniz havası!

Eve renk katmanın tek yolu mobilyalar ya da duvarlar değildir! Özellikle tropikal stilde ya da Akdeniz tarzı dekorasyonlarda canlı bitkiler en çarpıcı renk kaynağı olurlar ve bu doğal güzellik hem sağlıklı, hem yumuşak, hem keskin bir estetik ortaya çıkarır.

Pastel mavi

Tek bir sıra dışı dokunuşun ne kadar farklı ve çarpıcı bir etki yarattığına harika bir kanıt olan bu örnekte beyazlar içindeki koridor pastel mavi renkli dinlendirici ve aynı zamanda iyi enerji veren kapıya uzanıyor.

Tek parçada renk sıçraması

Neon sarı kahve sehpasının genel karakterini nötr renklerin oluşturduğu bu şahane odaya kattığı etki oldukça çarpıcı ve dikkat çekici değil mi? Bu kadar küçük bir dokunuşla oluşturulan renk sıçraması odanın sıkıcı görünme riskini tamamen ortadan kaldıran oldukça önemli bir faktör.

Cesur, göz alıcı ve ezber bozan bir çarpıcılık

Ama tabii ki her örneğimiz minik renk dokunuşlarından ibaret değil. Tam anlamıyla tepeden tırnağa sapsarı tasarlanmış olan bu oda lacivert ve bordonun müthiş katkılarıyla bu renk sıçraması trendinin en göz alıcı ve öne çıkan örneklerinden birini oluşturuyor. Tabii siz böyle bir odada uzun yıllar oturmak istemeyebilirsiniz, ancak konsept olarak cesur ve yenilikçi olmanın her zaman öncü olduğunu ve yeni trendler yarattığının bir kanıtı bu fotoğraf.

Odak noktası oluşturan bir mobilya

Bir yaşam alanına ilk girdiğimizde gözümüzün kaydığı odak noktasını doğru oluşturabilmek dekorasyonda bir hayli önemlidir ve odak noktası oluşturmada renkler bize yol gösterir. Bu odada da konforlu ve modern bir tasarımı tamamlayan köşedeki kırmızı alan! Kırmızı berjer ve pufun yanı sıra aydınlatma ünitesinin de aynı tonda olduğuna dikkat! Şahane değil mi?

Patchwork renkleri

Patchwork tekstil ürünleri son yıllarda yeniden yaygınlaşan nostaljik bir tarz. Battaniyeler, halılar, koltuk örtüleri ve bu örnekteki gibi berjer ve koltuklar yeni nesil dekorasyonlarda sık sık karşımıza çıkıyor. Farklı cesur ve canlı renkleri kusursuz bir uyumla bir arada kullanarak nötr renklerin hakim olduğu bir odada sıçrama yaratmanın en güzel yollarından birini de bu tarz mobilyalar oluşturuyor tabii ki.

Renk duvarı

Evinize renk katmak istiyorsanız ama bunu nasıl yapacağınıza karar veremiyorsanız en pratik yolu deneyin, bir duvarı canlı ve çarpıcı bir renge boyayın!

Eğlenceli Renklerin Evinize Dokunuşlar

Top