Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Düşük Fiyatlarla Banyo Yenileme

Düşük Fiyatlarla Banyo Yenileme

Düşük Fiyatlarla Banyo Yenileme

Yeni bir yılla birlikte yaşam alanınızda da birkaç değişiklik planlamanız ve eviniz için yepyeni projeler üretmeniz oldukça iyi bir fikir. Düşük bir bütçeyle evinizde pek çok yenilik gerçekleştirebilir, yaşam alanınızı daha keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Stresli ve yorucu bir günden sonra ihtiyacınız olan ılık bir banyo için rahatlatıcı bir ortam yaratmakla değişim projenize başlamak mükemmel bir seçim olur! Ucuza banyo dekorasyonu yapmak yalnızca birkaç yaratıcı fikirle gerçekleştirilebilir. Banyodaki karmaşık görüntüyü ortadan kaldırdıktan sonra yapacağınız birkaç küçük dokunuş, banyonuza daha ferah bir görünüm sunar.

Banyonuzda beyazın sadeliğini ön plana çıkarın!

Kullanıldığı yerlerde temizlik hissi uyandıran beyaz renk, banyo için de en kullanışlı seçimlerden bir tanesi. Özellikle küçük alanlarda daha ferah ve aydınlık bir görünüm sunan beyaz renk, banyo gereçleri için de sade ve şık bir seçim olur. Banyo perdesi, paspas ve bembeyaz havlularınızı banyonuzda konumlandırarak bir spa salonu görünümü yaratabilirsiniz.

Banyonuzda havlularınızı raflarda ya da hasır bir sepette rulo halinde sergileyebilir, dağınık görünümü ortadan kaldırarak havluları misafirler için daha ulaşılabilir hale getirebilirsiniz.

Banyonuza bitkilerle hayat katın!

Yalnızca birkaç küçük bitki ile banyonuz daha canlı bir görünüm kazanır. Evin en çok neme maruz kalan odası için nemli ortamlara uygun birkaç bitki seçimi yaparak dikkat çekici bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Ucuza banyo dekorasyonu için tercih edeceğiniz yeşil bitkiler, banyonuza tazelik ve ferahlık getirir.

Yeşil ve doğal dekorasyon öğeleri bulunduğu her ortama canlı ve neşeli bir görünüm katar. Banyo dekorasyonunuz için küçük saksılardan faydalanabileceğiniz gibi belirleyeceğiniz bir bölümde büyük bir sarmaşık da kullanabilirsiniz. Banyonuz gün ışığı almayan bir bölümde bulunuyorsa, gölgede yetişebilen bitkiler de tercih edebilirsiniz.

Ahşabın doğallığından faydalanın

Standart banyo dekorasyonlarından sıkıldıysanız, banyonuzda yepyeni fikirlere yer açın! Minimalist bir dekorasyon ve orijinal fikirler için ahşap aksesuar kullanımı oldukça akıllıca bir seçim olur. Ahşabın naturel görüntüsü bitkilerle renklendirilmiş bir banyoya mükemmel uyum sağlar. Küvet ya da duş kabininizin önüne konumlandıracağınız bir ahşap palet ile çok düşük bütçe harcayarak göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, kullanacağınız ahşap palet ile banyo temizliğinizi pratik hale getirmekle kalmayıp, banyoda gerçekleşebilecek olası kazaları da engelleyebilirsiniz.

Ucuza banyo dekorasyonu projenizde rahatlatıcı müzik ve kokuları es geçmeyin!

Banyonuzu küçük bir spa salonuna dönüştürmek ve evin en keyifli alanlarından biri haline getirmek için yapabileceğiniz bir diğer adım ise ortama hoş koku vermekten geçer. Bunun için aromaterapi yağları, mumlar ya da banyo tuzlarından yardım alabilirsiniz.

Ucuza banyo dekorasyonu için yapılabilecek en etkili ve bütçe dostu yöntem olan esanslar, her banyoda tazelenmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlar. Keyifli bir banyo için bir bluetooth hoparlörden de yardım alabilir, rahatlatıcı müzikler ile günün en keyifli dakikalarını banyoda geçirebilirsiniz.

Düşük Fiyatlarla Banyo Yenileme

Top