Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Doğru Yatak Örtüsü Seçimi

Doğru Yatak Örtüsü Seçimi

Doğru Yatak Örtüsü Seçimi

Eviniz için yatak örtüsü seçme zamanı geldiğinde, pek çok seçenek bulacaksınız. Düz kumaşlardan baskılı olanlarına, sentetiklerden doğal malzemelere, tasarımcı markalarından yatak örtüsü setlerine kadar binlerce çeşit mevcut. Burada sadece neyi istediğinize ve neye ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gerekiyor. Pikeler, yorganlar ve battaniyelerle doğru yatak örtüsü seçimi nasıl yapılır birlikte öğrenelim!

Yatak Örtüsünün Temel Amacı Nedir?

Evimizde dekorasyon anlayışımızı gösterdiğimiz odalardan olan yatak odalarındaki eşyaları göz önüne aldığımızda en dikkat çekici olan kuşkusuz yataklardır. Dekorasyon stiline ek olarak dinlenme amacında da önemli olan yataklar, çeşitli öğelerle daha şık ve işlevsel gösterilebilir. Yatak örtüsünün birinci amacı da buradan geliyor; yatakları örtmek ve daha şık göstermek. Doğru yatak örtüsü seçimi için ilk adımı tamamladıysak diğerlerine geçelim.

Yatak Örtüsünün Özellikleri Nelerdir?

Yatak örtüleri malzemesinden dolayı hafif olduğundan yataklara ve diğer oturma ünitelerine eşlik edecek bir ürün gibi düşünebilir. Bu örtüler yatakta ve sıcak havalarda kullanıldığında pikelere eşlik ederken soğuk havalarda ise yorganlarla birlikte tercih edilir. Yatağınızın en üst katmanı olarak kullanabileceğiniz bu örtülerin kullanımı genellikle yataktan sarkacak büyüklükte tercih edilmelidir.

Yatak Örtüsü Ne Zaman İyi Bir Seçimdir?

Yatak odamızın dekorasyonunda hatrı sayılır bir etki yaratan yatak örtüleri, geleneksel yatak odalarında toz engelleyici olarak kullanılsa da modern yatak odalarında dekorasyonun önemli bir parçası. Şık bir yatak odasına sahip olmak için düşünmeniz gereken bu ürünü listeye almakta fayda var. Doğru ev tekstili seçimi ile seçim sizin!

Yatak Örtüsü Ne Amaçla Kullanılabilir?

Yukarda bahsettiğimiz faydalara ek olarak doğru ev tekstili ile çeşitli ihtiyaçlarınızda bu ürünü kullanmanız mümkün. Birden fazla göreve hazır bu örtüleri dilerseniz yatak koruyucu, battaniye eşlikçisi ya da yatağınıza dikkat çekmek için bir dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. Artık yatak örtüsü hakkındaki detayları öğrendiysek şimdi neye ihtiyacınız olduğuna karar verme zamanı!

Top