Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Dekorasyonda Renkli Bant Kullanımı

Dekorasyonda Renkli Bant Kullanımı

Dekorasyonda Renkli Bant Kullanımı

Kırtasiye severlerin sıklıkla kullandığı, “maskeleme bandı (masking tape)” olarak da bilinen renkli bant, sadece; defter, hediye paketi, kitap gibi kırtasiye ürünlerini değil dekorasyon ögelerini de süslüyor. Rengârenk bantlar ile evinize farklı bir hava katmak için önerilerimize göz atabilirsiniz.

Kablolarınıza çiçekler açtırın

Eşyaların arkasına saklanamayan kabloları bir dekorasyon ögesi haline getirmek için renkli bantlardan yardım alabilirsiniz. Kabloları sabitlemenize de yardımcı olacak bu bantları uygun şekilde keserek yapraklar, çiçekler oluşturabilir, doğanın güzelliklerini duvarlarınıza taşıyabilirsiniz.

Mumluklarınızı dilediğiniz gibi tasarlayın

Kendin yap projeleriyle ilgilenenler, pahalı mumluklar satın almak yerine kendi mumluklarını kolayca tasarlıyor. Tealight mumlarınızın metal kısımlarını dilediğiniz renk ve desendeki renkli bantlar ile kaplayarak mumunuzun görüntüsünü daha estetik hale getirebilirsiniz. Dilerseniz cam kavanozlarınızın dış yüzeylerini de bantlar ile farklı şekillerde kaplayıp mumluk olarak kullanabilirsiniz.

Masaüstünüze renk katın

Çalışma odanızdaki ya da ofisinizdeki masaüstü gereçlerinizi renkli bantlar ile kaplayarak masanızın üstünü daha şık ve hoş bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Mermer desenli, rose gold yansımalı bantlar, son zamanlarda en çok tercih edilen renkli bantlar arasında yer alıyor. Bu bantlar ile dekorasyonunuzda modern bir tarz yakalayabilirsiniz. Dilerseniz kalemliğinizle uyumlu olması için kalemlerinizi de aynı bantlar ile kaplayarak dekorasyonda bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

Plastik saksılarınızı güzelleştirin

Satın aldığınız çiçekler ile birlikte gelen plastik saksıları daha şık hale getirmenin yollarından biri de renkli bantlar. Tüm objeyi maskeleme bantları ile kaplayarak saksınızı balkonunuza ya da saksının bulunduğu mekana uygun bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz saksının bir kısmını bantlayıp bir kısmını da boyayarak çok daha farklı ve yaratıcı bir çalışma yapabilirsiniz.

Çerçeveler artık daha dikkat çekici

Klasik renklere sahip çerçevelerinizden sıkıldıysanız ya da bu çerçeveleri çocuk odası gibi evin daha renkli kısımlarında kullanmak istiyorsanız renkli bantlardan destek alabilirsiniz. Hatta hiç çerçeve kullanmadan bir duvarınıza bantlar ile dilediğiniz boyutlarda çerçeveler oluşturabilir, fotoğraflarınızı bu çerçevelerin içine yapıştırabilirsiniz. Renkli ve desenli bantların oluşturduğu bu çerçeveler özellikle çalışma masalarının bulunduğu duvarlarda çok hoş ve ilham verici bir görüntü oluşturuyor.

Hatıralarınızın ve planlarınızın olduğu bir pano hazırlayın

Mutfakta, salonda, çalışma odasında ya da dilediğiniz bir mekanın duvarına yerleştireceğiniz bir panoyu farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Notlarınızı veya fotoğraflarınızı asabileceğiniz bu panoları bölümlendirmenin en renkli yolu renkli bantlardan geçiyor. Sadece bölümlendirmek için değil notlarınızı ve fotoğraflarınızı asmak için de bu bantlardan yararlanabilirsiniz.

Dekorasyonda Renkli Bant Kullanımı

Top