Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Dekorasyonda Farklılık! Balkabağı Modası,,

Dekorasyonda Farklılık! Balkabağı Modası,,

İşte merak edenler için dekorasyonda balkabağı modası ve nasıl kullanılabileceğine dair fikirler! Son yıllarda dekorasyon dünyasında yaşanan yeni gelişmeler ve ortaya çıkan birbirinden farklı akımlar sayesinde mekânlar artık çok daha şık bir görünüm kazanmış durumda. Bununla birlikte hayatın içinde var olan fakat kullanılabileceği alanlar konusunda çoğu kişinin herhangi bir fikrinin olmadığı birçok nesne de artık dekorasyonda kullanılıyor. Bunlardan biri olan balkabağı detayı ise son zamanların en büyük dekorasyon trendleri arasında yer alıyor.

Sonbaharın renklerini balkabaklarında uygulayın

Sonbaharın gelmesiyle birlikte, mevsimi yansıtan birbirinden güzel ve canlı renkler dekorasyonda varlıklarını sıkça hissettiriyor. Bununla birlikte, bugüne kadar yalnızca cadılar bayramının bir simgesi olarak görünen balkabakları, artık sonbaharın en can alıcı dekorasyon trendleri arasında yer alıyor. Üstelik yalnızca kendine özgü turuncu tonları ile değil, farklı birçok rengi ile mekanların en can alıcı tamamlayıcı aksesuarlarından biri olarak kullanılabiliyor.

Mekanın tarzına göre yeniden şekillendirin

Balkabağı trendini evinizin tarzına ve renk temasına göre birçok farklı şekilde uygulamanız mümkün. Eğer minimalist detaylara sahip bir mekanda kullanmayı düşünüyorsanız balkabağını beyaza boyayabilir ve böylesine nötr bir renk ile sonbaharın o sakin temasını yakalayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz balkabaklarınızı olduğu renkte bırakabilir ya da altın sarısı gibi canlı tonlarla detaylandırarak evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

Tamamlayıcı aksesuar olarak evin belli bölgelerine yerleştirin

Eğlenceli, ilgi çekici bir dekorasyona sahip olmak ve sonbaharın hüznünü üzerinizden atmak istiyorsanız; boyama yaptığınız balkabaklarının üzerine bolca sim yapıştırabilirsiniz. Bu işlemi oldukça küçük boyutlardaki balkabaklarında uygulayıp, çeşitli yerlere aksesuar olarak konumlandırarak eğlenceli ve dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca balkabaklarını dekorasyona uyumlu renklerle boyayarak; orta sehpaların, aynalı konsolların ya da TV ünitelerinin üzerine yerleştirerek mekana daha çık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bahçe ya da balkon dekorasyonunda değerlendirin

evimli, eğlenceli ve bir o kadar dekoratif olabilen balkabaklarını mutlaka evde kullanmanız gerekmiyor. Eğer bahçe ya da balkon dekorasyonu fikirleri sizi cezbediyorsa, farklı renkte ve ebattaki balkabaklarından saksı yapabilir; kabakların üzerine resimler çizerek ortamı daha neşeli bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük boyutlardaki balkabaklarından mumluk, vazo, saklama kabı gibi birçok farklı aksesuar yapmanız mümkün.

Balkabaklarınızda elinizdeki DIY malzemeleri ile birçok farklı aksesuar üretebilirsiniz. Bunun için yalnızca biraz hayal gücü ve birkaç farklı renkte boya kalemi yeterli. Siz de dekorasyonda balkabağı modasıile ilgili detayları evinizde ya da ofisinizde uygulayabilir, sonbaharın tüm güzelliğini yaşam alanınıza yansıtabilirsiniz.

Top